مشتریان

ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو یکی از خودروسازان ایران است که دفتر مرکزی آن در تهران واقع است. نام اولیه شرکت ایران ناسیونال بوده که در سال 1341 تاسیس شده است.این شرکت انواع مختلفی از خودروها شامل سمند، پژو، رنو، کامیون، مینی بوس و اتوبوس را تولید می کند.این شرکت بزرگترین تولید کننده خودرو سواری در خاورمیانه، آسیای مرکزی و آفریقای شمالی است. در ایران هم بزرگترین شرکت خودروسازی است و به طور متوسط حدود 65% ... (بیشتر)

سایپا

شرکت سایپا یکی از خودروسازان ایرانیست که در سال 1345 تاسیس شده است.این شرکتانواع مختلفی از خودروها شامل خودروهای سواری، وانت،4WD، خودروهای باری سبک و سنگین ، مینی بوس و اتوبوس را تولید می نماید. هولدینگ سایپا شامل بیش از 100 شرکت زیرمجموعه و وابسته است که در میان آنها 4 شرکت خودروسازی به نامهای سایپا ، زامیاد ، پارس خودرو و سایپا دیزل وجود دارد.محصولات سایپا عبارتند از سایپا 131، سایپا 132، سایپا ... (بیشتر)

پارس خودرو

شرکت پارس خودرو یکی از خودروسازان ایران است که در سال 1346 تاسیس شده است. این شرکت اولین تولید کننده خودروهایSUVدر ایران می باشد.در گذشته شرکت پارس خودرو محصولات شرکهای مختلف آمریکایی از جملهRambler،General MotorsوJeepرا تحت لیسانس آنها تولید می کرد.بعد از انقلاب ایران، شرکت پارس خودرو تولید خودروهای نیسان پاترول و رنو 5 را تحت لیسانس شرکتهای سازنده آنها آغاز نمود. در سال 1379، 51% از سام سهام شرک ... (بیشتر)

رنو پارس

رنو پارس یک شرکت سرمایه گذاری مشترک میان شرکت رنو فرانسه و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(IDRO)است که در سال 1383 تاسیس شده است. این شرکت مسئولیت مدیریت مونتاژ مجموعه هایCKDخودروهای رنو که در خودروسازان ایرانی شامل ایران خودرو و سایپا (در مجموعه پارس خودرو) انجام می شود را به عهده دارد.سابقه تولید خودروهای رنو در ایران به سال 1355 بر می گردد و اولین مدل رنو که توسط یک شرکت ایرانی تولید شد خودرو ... (بیشتر)

گروه بهمن

گروه بهمن که تولید کننده خودرو تحت لیسانس مزدا می باشد در سال 1331 تاسیس شده است. در شروع کار شرکت برخی مدلهای کامیونهای مزدا را تحت لیسانس تولید می نمود. درحال حاضر شرکت مدلهای مختلفی از مزدا وانت سریB، مزدا 323 ، مزدا 3، اتوبوس هایIsuzuو کامیونهایFAWرا تولید می کنند.گروه بهمن بر مبنای ارزیابی که توسط سازمان مدیریت صنعتی به صورت سالانه برگزار می شود در لیست 100 شرکت برتر ایران قراردارد. ... (بیشتر)