اخبار

پیام تسلیت شرکت صنایع تولیدی کروز در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

انالله و اناالیه راجعونشهادت سردار سپهبد ‌و سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری، خانواده معزز این شهید گرانقدر، ملت شهید پرور ایران اسلامی و همه ی شیعیان و دوستداران ایشان تسليت عرض مي نماييم.شركت صنايع توليدي كروز ... (بیشتر)

قطعات کروز استاندارد آلایندگی یورو 5 را کسب می کنند

1.دستیابی خودروها به استاندارد یورو5 به عوامل متعددی مانند تکنولوژی و طراحی موتور، تکنولوژی سیستم مدیریت موتور (EMS)، کاتالیست و کیفیت بنزین بستگی دارد.2. کروز توانسته در خصوص موتورها و خودروهای متفاوت ازقبیل موتور 7EF در خودروهای دنا پلاس، دنا، سورن و سمند؛ موتور 3TU؛ موتور 5TU در خودروهای 207، 206، رانا و پارس؛ خودرو ... (بیشتر)

اولین جلسه هماهنگی هفته روابط عمومی سال 1399 به میزبانی کروز برگزار شد

اعضای شورای سیاست‌گذاری نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت و پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کردند.در ابتدای این جلسه نادر سخا مدیرعامل شرکت کروز به معرفی ظرفیت‌ها، خدمات و محصولات شرکت پرداخت و پس از آن نیز اعضا شورای سیاس ... (بیشتر)

بیانیه خانواده 12000 نفری شرکت صنایع کروز جهت توقف فعالیت کانال تلگرامی  مخالف تولید کنندگان صنعت خودرو

خانواده 12000 نفری شرکت صنایع تولیدی کروز طی بیانیه ای از اقدام به موقع مسئولین محترم قوه قضاییه و فرماندهی پلیس فتا جهت توقف فعالیت کانال تلگرامی مخالف تولید کنندگان صنعت خودرو، قدردانی خود را اعلام کردند. گفتنی است این کانال علی رغم شکایت پیشین شرکت صنایع تولیدی کروز و پرونده در حال رسیدگی در قوه قضاییه اقدام به نشر ... (بیشتر)

کروز با داخلی سازی آمادگی تامین روزانه 3500 ECU را دارد

1. 1.پس از تحریم ها به دلیل وابستگی صنعت خودرو به واردات قطعات های تک الکترونیکی، تولید را با شوک مواجه کرد و به همین دلیل شرکت صنایع تولیدی کروز در مسیر پویش داخلی سازی این قطعات مانند ECU گام های موثری برداشته است. 2.کروز از سال 92 تولید اولین نسل از ECU را آغاز کرد و تا به امروز توانسته به عنوان نخستین شرکت داخلی، 5 ... (بیشتر)