اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: حمایت دولت به هموار کردن مسیر برای قطعه سازان یک ضرورت است

1.امروز بیش از 12هزار نفر در شرکت کروز شاغل هستند.2.با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، شرکت قطعه سازی کروز همچنان پویا و فعال مسیر تولید و داخلی سازی قطعات را پیش گرفته است.3. جوانان ایرانی در این بنگاه اقتصادی توانستند قابلیت‌های خودشان را نشان دهند4. حمایت مجلس از همه تولید کنندگان و قطعه سازان یک ضرورت ... (بیشتر)

کروز یک الگوی مطلوب از فکر ناب ایرانی است

1. مهدی چمران، اسدالله راشدی به همراه تیم همراه از سایت 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کردند. 2. چمران گفت: شرکت کروز به صورت منظم با سیستم علمی اداره می شود و توانسته عملکرد بسیار بالایی در بومی سازی قطعات خودرو داشته باشد. همچنین وظیفه دولت برای افزایش کیفیت و توان مدیریت، نظارت است و امور اجرایی باید به بخش خصوصی و ... (بیشتر)

چهارمین جلسه کمیسیون اقتصاد دانش بنیان به میزبانی کروز برگزار شد

1. جلسه کمیسیون اقتصاد دانش‌بنیان ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سایت 2 شرکت صنایع تولیدی کروز با حضور نمایندگان بخش خصوصی، شرکت‌ها و نمایندگان بخش دولتی و حاکمیتی به همراه بازدید از خط تولید و واحد تحقیق و توسعه این بنگاه اقتصادی برگزار شد.2. در ابتدای این نشست مدیریت شرکت صنایع تولیدی کروز به ... (بیشتر)

یوسفی: کروز با افزایش ظرفیت تولید خودروسازان بیشترین سهم را در تامین قطعات دارد

1. با شروع تحریم ها، به دلیل قطع همکاری شرکای خارجی و ایجاد محدودیت در تامین قطعات، کروز گام های موثری در مسیر پویش داخلی سازی برداشته و هنوز این حرکت جهادی ادامه دار است.2. کروز با توفیق در عمق داخلی سازی قطعات و با زحمات شبانه روزی انجام شده توانست طی چند ماه اخیر حتی بیش از سهم توافق شده با خودروسازان به دلیل عدم ام ... (بیشتر)

سعیدرضا عاملی: نقطه مثبت در کروز ارتباط خوب بخش تحقیق و توسعه با دانشگاهیان است

1.سید سعیدرضا عاملی گفت:بخش تحقیق و توسعه کروز در حوزه طراحی داخلی ارتباط مناسب و خوبی با بخش دانشگاهی ایجاد کرده است وحضور بانوان در این شرکتیک نقطه مثبتی است که از توانایی های علمی، مهارت های صنعتی بانوان در حوزه صنعت به درستی استفاده شده است.2.عاملیاظهار کرد: با این نگاه شرکت های بزرگ مثل مپنا، کروز، ایران خودرو، پا ... (بیشتر)