اخبار

توانمندی کروز در حوزه تولید صنعتی طرح های دانش بنیان

با شروع تحریم های بین المللی صنعت خودرو کشور، شرکت صنایع تولیدی کروز با حضور موثر در اقتصاد مقاومتی و استفاده از دانش و تخصص مهندسان و شرکت های دانش بنیان توانست به خودکفایی در بسیاری از قطعات خودرو دست یابد. در حال حاضر این شرکت سعی در رسیدن هر چه بیشتر به خودکفایی کامل در این صنعت را دارد و در این زمینه با شرکت در نخ ... (بیشتر)

حضور کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه برای کمک به افزایش سطح بومی سازی قطعات خودرو

1.کروزدر روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶ در محل سالن همایش های شرکت ساپکوقطعات و مواد اولیه خودکفا نشده و موجود در لیست تامین از منابع خارجی و قطعات تسهیل کننده مسیر خودکفایی را برای ساخت توسط شرکت‌های دانش بنیان و فن‌آور و علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپک ... (بیشتر)

گروه قطعه سازی کروز لوح زرین شرکت نوآور محصول برتر ایرانی را دریافت کرد

اختتامیه چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حضور محمود فتوحی فیروزآبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، جمعی از فناوران و شرکت‌های فناور در دانشگاه شریف آغاز برگزار شد و در پایان این مراسم کروز جزء شرکت های برتر در بین شرکت‌های فناور و نوآور معرفی شد.جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حمایت ستاد فرهنگ سازی ا ... (بیشتر)

ECU نسل جدید کروز امکان اخذ استاندارد یورو5 برای خودروهای تولید داخل را فراهم می کند

1. عوامل معتددی بر سطح استاندارد آلایندگی خودروها موثر است که می توان به تکنولوژی و طراحی موتور، تکنولوژی سیستم مدیریت موتور (EMS)، کاتالیست و کیفیت بنزین اشاره کرد.2. با استفاده از نسل جدید ECU تولید شده در کروز، از تکنولوژی بالاتری در سیستم مدیریت موتور می توان بهره گرفت و سطح استاندارد آلایندگی خودروها را افزایش و آ ... (بیشتر)

کروز نیاز خودروسازان به چراغ را با استفاده از تجهیزات های تک و کیفیت مطلوب تامین می کند

چراغ خودرو یکی از اجزای مهم در خودرو به شمار می رود که نه تنها وظیفه تامین روشنایی را بر عهده دارد، بلکه نقش بسزایی در ایمنی و زیبایی‌آفرینی در خودرو را نیز ایفا می‌کند. دو خودروساز بزرگ کشور به طور متوسطسالانه حدود 1.5 میلیون خودرو تولید می‌کنند و نیاز سالانه آن ها در تولید و خدمات پس از فروش بیش از 15 میلیون چراغ است ... (بیشتر)