اخبار

کروز با بومی سازی فناوری های ارزبر صنعت موتور در نمایشگاه بین المللی موتور تهران حضور خواهد یافت

1. کروز محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران در سالن شرکت ساپکو از 29 بهمن ماه به مدت سه روز برای علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران از سه شنبه 29 بهمن ماه ۹۸ به مدت س ... (بیشتر)

حناچی: کروز می تواند یکی از بهترین های منطقه شود

1. پیروز حناچی شهردار تهران و هیئت همراه وی از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنیع تولیدی کروز بازدید کردند.2. حناچی در خصوص عملکرد کروز گفت: نتایج بدست آمده در کروز نشان دهنده یک حرکت با برنامه و مستمری است که می تواند بسیاری از نیازهای خودروسازی را برطرف کند، همچنین حضور فعال بانوان ... (بیشتر)

کروز توانست با ارائه ای سی یو نسل جدید به عنوان محصول نوین داخلی سازی شده در چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی، لوح زرین این جشنواره را دریافت کند. ... (بیشتر)

مقیمی: گام های موثر کروز منجر به داخلی سازی بسیاری از قطعات حساس در کشور شده است

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، حسن وفادار ینگجه نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو و هیئت همراه خود ضمن برنامه ریزی در خصوص بازدید از قطعه سازان در ایام الله دهه فجر، امروز از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آوردند.فرشاد مقیمی مدیرع ... (بیشتر)

مدیر عامل ساپکو: کروز و رایزکو در داخلی سازی پیشتاز هستند

شرکت ساپکو با هدف تلاقی توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و نیازمندی‌های فن‌آورانه صنعت قطعه‌سازی، نخستین رویداد فن‌آورانه را با مشارکت متولیان و دست‌اندرکاران حوزه علم و فن‌آوری برگزار کرد.عادل پیر محمدی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ساپکو با اشاره به هدف تشکیل نخستین رویداد فن‌آورانه گفت: این گردهمایی با هدف آشنایی قطعه ... (بیشتر)