اخبار

مدير گروه قواي محركه كروز از توانايي اين شركت در تامين كامل مديريت موتور نويد داد

1. حسین انصاری مدیر گروه قوای محرکه شرکت کروز با اشاره به بومی سازی بسیاری از قطعات در این شرکت گفت: از ابتدای ورود کروز به مدیریت قوای محرکه تمرکز بر داخلی سازی بوده و موفق به بومی سازی بسیاری از قطعات پیشرفته خودرو و ارتقاء دانش فنی پرسنل کروز شدیم.2. انصاری درخصوص دستاوردهای کروز در داخلی سازی ECU اظهار کرد: در کروز ... (بیشتر)

کروز نخستین قطعه ساز در همکاری با دانشگاه های کشور برای طراحی قطعات پیشرفته داخلی است

1. محمدرضا دهقان مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری کروز در خصوص ارتباط دانشگاه ها با این شرکت گفت: نوآوری در صنعت نیازمند ایجاد ارتباط بین خودروسازی، قطعه سازی و دانشگاهیان است. در حال حاضر دانشگاه ها پروژه هایی با مبالغ کلان دریافت کردند و حاضر به همکاری با شرکت ها نیستند؛ ولی در جدای این مشکلات کروز برای طراحی قطعات پیشرفته ... (بیشتر)

مقیمی: همه ی تلاشمان در کاهش میزان آلایندگی با همکاری شرکت های قطعه ساز است

1. کروز توانسته در این سال ها با همکاری دانشگاه های کشور ECU را در 5 نسل داخلی سازی کند که شامل طراحی و صحه گذاری سخت افزار و نرم افزار، آزمون های متفاوت، کالیبراسیون سطح موتور و خودرو، تولید و آزمون نهایی است2. در ECUبا توجه به دانش موجود و برحسب درخواست خودروساز امکان اضافه کردن توابع جدید از قبیل خودروهای دوگانه سوز ... (بیشتر)

میرسلیم: عملکرد مطلوب کروز نویدبخش آینده درخشان این شرکت است

1. 1.سیدمصطفی میرسلیم ضمن بازدید از غرفه کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران گفت: این شرکت در این سال ها فعالیت های زیادی در زمینه تحقیقاتی و علمی انجام داده است که بنده شاهد آن بودم و نویدبخش پیشرفت قطعی این بنگاه اقتصادی در آینده نزدیک است. 2.میرسلیم میزان نقش کروز در خودکفایی و اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: این بنگا ... (بیشتر)

دادستان مرکز سیستان و بلوچستان از شرکت کروز جهت همکاری در آزادسازی 20نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیل زده استان تقدیر کرد

به نقل از خبرگزاری میزان دادستان زاهدان از فراهم شدن زمینه آزادی ۲۰ نفر از محکومین مالی و زندانیان جرایم غیر عمد، با کمک ۱۴۰ میلیون تومانی شرکت صنایع تولیدی کروز خبر داد.حجت‌الاسلام والمسلمین علی موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از فراهم شدن زمینه آزادی ۲۰ نفر از محکومان مالی و زندانیان جرایم غیر ... (بیشتر)