اخبار

دستاوردهای تکنولوژی تولید، نشان دیگر خودکفایی کروز

1. واحد تکنولوژی تولید کروز در سال گذشته توانست در بخش مربوط به دسته سیم به ساخت بیش 150 عدد برد مونتاژ، چندین کانوایر مخصوص سالن مونتاژ و چندین دستگاه تست برد دست یابد.2. کروز برای عایق بندی ECUهای خود، اقدام به ساخت دستگاه جدید تزریق سیلیکون و پیچ بند ECU کرد؛ طراحی و ساخت این دستگاه از حدود 10 ماه پیش آغاز و با استف ... (بیشتر)

ایسکرا با مشارکت شرکت کروز به خودکفایی در طراحی و تولید انبوه استارت و دینام خودرو در کشور دست یافته و برای بیش از 500 نفر اشتغالزایی کرده است، علاوه بر آن به دلیل دارا بودن کیفیت بالا در محصولات خود، توانسته آن را به خارج از کشور صادر کند. ... (بیشتر)

کروز توانایی طراحی و تولید هر نوع سپر و داشبورد مطابق با نیاز خودروساز را دارد

1. محمد میرکریمی با اشاره به اینکه کروز توانسته از سال 90 با تولید داشبورد و سپر خودروهایی از قبیل 405، 207، کوییک، ال 90، رانا و... برنامه تولید خود در این حوزه را ارتقا دهد در خصوص ویژگی های حائز اهمیت در خط تولید سپر توضیح داد: خط رنگ هایتک و تمام رباتیک بوده که سبب دقت بالا در پاشش و مرغوبیت رنگ آمیزی حاصل از آن می ... (بیشتر)

کروز در این نمایشگاه محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، به نمایش بازدیدکنندگان گذاشت. ... (بیشتر)

تحقیق و توسعه کروز مطابق با تکنولوژی دنیا در حرکت است

1. واحدهای تحقیق و توسعه یا همان R&Dنقش مهمی در خلق محصولات جدید، كاهش هزینه های تولید، ارتقای بهره وری و افزایش سهم بازار دارند. 2. اکبر حقی مدیر پشتیبانی و مهندسی بخش کروز گفت: این شرکت از بدو تاسیس همواره توجه ویژه ای به امر تحقیق و توسعه داشته و ما حصل آن بومی سازی بسیاری از قطعات است. 3. حقی اظهار کرد: در کروز ... (بیشتر)