اخبار

بازدید سرپرست معاون امور صنایع از غرفه کروز در نمایشگاه قطعات خودرو

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از غرفه شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آورد.مهدی صادقی نیارکی روز دوشنبه 20 آبان ماه از غرفه شرکت کروز بازدید کرد. وی در این بازدید از نزدیک با محصولات و قطعات پیشرفته خودرو که توسط این شرکت به تولید ... (بیشتر)

مقیمی: کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو دارد

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در بازدید از غرفه کروز در چهاردهمین نمایشگاه قطعات خودرو گفت: کروز سهم قابل توجهی در تامین قطعات ایران خودرو را ایفا می کند؛ همچنین در حوزه تامین خودروهای جدید نیز یک بخش از تامین این قطعات را شرکت قطعه سازی کروز عهده دار شده است. وی افزود طبق روال پیش می ر‌ویم و مشکلی با آن ها نداریم . ... (بیشتر)

کروز با داخلی سازی انواع ECU نیاز خودروسازان را برآورده کرده است

وقتی خودروهای کاربراتوری جای خود را به خودروهای انژکتوری دادند،استفاده از قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی متعددی در سیستم کنترل موتور آغاز شد. یکی از این قطعات الکترونیکیECU است که نقش اصلی را در سیستم مذکور بر عهده دارد. ECUمخففEngine Control Unit ، واحد کنترل الکترونيکی موتور و مغز مدیریت اين سيستم است.سامانه مدیریت ... (بیشتر)

حضور کروز با داخلی سازی قطعات پیشرفته در چهاردهمین نمایشگاه قطعات خودرو

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار خواهد کرد.شرکت صنایع تولیدی کروز به منظور عرضه محصولات جدید، توسعه صادرات، افزایش سطح داخلی سازی قطعات و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید در نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور خواهد یافت.گفتنی است کروز ... (بیشتر)

نماینده مردم شبستر: خودکفایی و بومی سازی را در کروز مشاهده کردیم

معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی از سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد و مدیران مربوطه از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی توضیحاتی برای وی ارائه دادند.معصومه آقاپورعلیشاهی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پس از بازدید شرکت قطعه سازی کروز گ ... (بیشتر)