اخبار

فولادگر در حاشیه بازدید از غرفه کروز: بهبود شرایط کسب و کار در قطعه سازی را باید با مقررات زدایی فراهم کنیم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود کسب و کار در صنعت قطعه سازی را باید با مقررات زدایی، رفع موانع و اختصاص تسهیلات بانکی و غیر بانکی فراهم کنیم.حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از غرفه کروز در چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در پاسخ به حم ... (بیشتر)

داخلی سازی حساس ترین قطعات خودرو در دوران تحریم

همایش تخصصی ساخت و فناوری قطعات الکترونیکی، کنترلرها و ایمنی خودرو به همت شرکت صنایع تولیدی کروز در حاشيه چهاردهمين نمايشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو برگزار شد.محمدرضا دهقان، مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع تولیدی کروز با بیان اینکه از سال ۹۰ و بعد از ایجاد اين مجموعه موفق به تولید بردهای الکترونیک خودرو شديم، ... (بیشتر)

مفیدی: شاهد یک نوع کنسرسیوم ویژه در قطعه سازی کروز بودم

مدیرکل دفترصنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت از غرفه شرکت صنایع تولیدی کروزبازدید کرد.سیدرضا مفیدی مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در خصوص حمایت از داخلی سازی قطعات پیشرفته و کمک به کاهش ارزبری در کشور گفت ... (بیشتر)

بازدید معاون رییس جمهور از کنسرسیوم کروز و رایزکو

نیره پیروز بخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد ایران در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور در سالن ۳۵ از کنسرسیوم کروز و رایزکو بازدید به عمل آورد.در این بازدید برای وی از فعالیت های زیست محیطی و ارتقاء سیستم های تولید قطعات برای انجام استانداردهای کشور توضیحاتی داده شد. پیروزبخت فعالیت های انجام شده در شرک ... (بیشتر)

همایش تکنولوژی و فناوری قطعات الکترونیکی کروز برگزار شد

همایش تکنولوژی و فناوری قطعات الکترونیکی با رویکرد داخلی سازی در محل سالن مروارید نمایشگاه های بین المللی تهران که در حال برگزاری در نمایشگاه قطعات خودرو است، برگزار شد.در این همایش که با حضور اساتید دانشگاه های تهران، امیرکبیر و همچنین دانشگاههای صنعتی کشور، خبرنگاران و علاقه مندان صنعت خودرو برگزار شد، مدیر مرکز تحقی ... (بیشتر)