اخبار

کروز قطعات های تک الکترونیکی را داخلی سازی کرد

1. با شروع تحریم ها قطعه سازان به دلیل عدم همکاری شرکای خارجی به فکر چاره افتادند و تنها راه گذر از این شرایط سخت را داخلی سازی قطعات های تک(High Tech) دانستند.2. زمینه و انگیزه داخلی‌سازی قطعات های تک (High Tech) مانند ECU، کنترلر ایربگ(ACU)، جلو آمپر، مولتی مدیا، پنل های نمایش دهنده اطلاعات، کنترل بدنه و... به دلیل ت ... (بیشتر)

مصطفی کواکبیان: سطح بالای تکنولوژی در قطعه سازی کروز قابل تقدیر است

1.شرکت کروز از سطح بالای تکنولوژی و دانش فنی برخوردار بوده و در زمینه تحقیق و توسعه کارهای فراوانی انجام داده است.2.در این بنگاه اقتصادی داخلی سازی قطعات خودرو با پیشرفت های قابل توجهی مواجه بوده است.3.در شرکت قطعه سازی کروز شاهد حضور پررنگ بانوان هستیم که نکته قابل توجهی است.4.در گام اول حمایت باید دولت توجه به بخش خص ... (بیشتر)

همکاری کروز در سیستم های الکترونیکی صنعت هواپیمایی کشور

1. شرکت کروز به عنوان بزرگترین شرکت قطعه سازی کشور، توانسته با داخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو کمک بزرگی به صنعت خودروسازی کشور کند و این صنعت را از وابستگی به سایر کشورها بی نیاز سازد.2. از دیدگاه امیرمیرسمیعی مدیرعامل هواپیمایی معراج، کروز یک نمونه ی موفق شرکت خصوصی است که با ساختار مناسب و بهره ور ترسیم شده است.3. می ... (بیشتر)

توسعه محصول با اختصاص 40 درصد درآمد حاصل از فروش به تحقیق و توسعه

اختصاص سه تا 5 درصد درآمد حاصل از فروش خودروسازان به تحقیق و توسعه در حالی در سند چشم انداز پیش بینی شده که هم اکنون این صنعت از کمبود طراحی و توسعه محصول رنج می برد و تنها راهکار بهبود این وضعیت نیز توجه ویژه به تحقیق و توسعه خواهد بود.نگاهی به آمار واردات قطعات نشان می دهد که هم اکنون عمده این واردات، مواد اولیه است ... (بیشتر)

حرکت جهادی کروز در داخلی‌سازی قطعات پیشرفته خودرو

1. شرکت کروز سعی در توسعه صنعت قطعه سازی، اشتغالزایی و خودکفایی اقتصادی در کشور را دارد.2. کروز در سه سایت تولیدی خود بیش از 1000 قطعه با شماره فنی متفاوت تولید می کند.3. قطعه سازی کروز در تامین حدود 41 مدل خودروی داخلی نقش مستقیم دارد.4. کروز با سرمایه گذاری 33 هزار میلیارد تومانی کمک بزرگ به صنعت خودرو کرده و سبب حفظ ... (بیشتر)