اخبار

تست غربالگری کرونا در کروز انجام شد

1. کروز برای اطمینان از سلامتی کلیه پرسنل خود، طی پرسشنامه ای غربالگری اولیه را انجام داد و در قدم بعدی اقدام به انجام تست تشخیص خون و ویروس کرونا کرد.شرکت صنایع تولیدی کروز تست تشخیص ویروس کرونا جهت اطمینان از سلامت همه ی پرسنل خود را انجام داد.کروز با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و اطمینان از سلامتی، طی پرسشنامه ا ... (بیشتر)

تحقیق و توسعه کروز در سال گذشته منجر به بومی سازی صدها قطعه پیشرفته شد

1. واحد تحقیق و توسعه کروز از سال 1389 در دو بخش الکترونیک و مکانیک شروع به فعالیت کرد و تا امروز توانسته بسیاری از قطعات خودرو را بومی سازی کند. 2. کروز برای ارتقاء دانش فنی، ‌افزایش بهره‌وری و... پروژه هایی به صورت موازی با دانشگاه های امیرکبیر، تهران و شریف پیش برده است و حدود 40 نفر از دانشجویان این دانشگاه ها در و ... (بیشتر)

کروز فرصت اشتغال برای بیش از ۱۷۰۰ نفر در سال گذشته ایجاد کرد

1. کروز در سال گذشته با وجود مشکلات ناشی از تحریم ها، با افزایش سطح داخلی سازی در مجموعه خود نه تنها تعدیل نیرو نداشت بلکه فرصت اشتغال‌زایی برای بیش از 1700 نفر را فراهم کرد. 2. اجرای طرح رتبه بندی در سطح مشاغل ستادی، پشتیبانی و فنی و مهندسی، مشارکت موثر در اجلاس مسئولین منابع انسانی در مادرید اسپانیا (HR Summit)، ﺗﮑﻤﯿ ... (بیشتر)

کروز در سال گذشته بیش از یک میلیون و دویست هزار چراغ به بازار عرضه کرد

1.کروز در سال گذشته بیش از یک میلیون و دویست هزار چراغ تولید کرد.2.کروز در تامین گستره ی عظیمی از چراغ خودروهای داخلی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و گروه بهمن نقش بسزایی دارد و یکی از تامین کننده های اصلی نیازهای صنعت خودروسازی کشور در این خصوص است. 3.این شرکت پروژه طراحی، ساخت قالب ها و تولید انواع چراغ های مربوطه د ... (بیشتر)

کروز میلیون ها قطعه در سال گذشته به خطوط تولید تزریق کرد

1. کروز در سال گذشته قطعات فراوانی از جمله مجموعه داشبورد و کلیه رودری های کوییک و ساینا، ACU آریسان، کلیه جلو آمپرهای دارای SBRو رادیوپخش های دک لس ایران خودرو و سایپا و... را بومی سازی کرد.2. کروز در سال گذشته بیش از 22 میلیون قطعه به خطوط تولید ایران خودرو، 15میلیون به خطوط تولید سایپا و یک میلیون به خطوط تولید گروه ... (بیشتر)