اخبار

شرکت کروز در فهرست 100 شرکت برتر ایران در سال 1397 قرار گرفته و به رتبه 41 صعود کرد.

در بیست و یکمین سال همایش سازمان مدیریت صنعتی در سال 1397، شرکت صنایع تولیدی کروز با یاری خداوند متعال، یکبار دیگر در فهرست 100 شرکت برتر ایران قرار گرفته و با 9 پله صعود، جایگاه 41 آن مرکز رتبه بندی را به خود اختصاص داده است. این موفقیت بزرگ را به کلیه اعضای خانواده کروز تبریک می گوییم. امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر و تلاش بیشتر، روند رو به رشد شرکت را حفظ نموده و در مسیر تعالی و تحقق اهداف ... (بیشتر)

شرکت کروز در فهرست 100 شرکت برتر ایران در سال 1396 قرار گرفته و به رتبه 50 صعود کرد.

در بیستمین سال همایش سازمان مدیریت صنعتی در سال 1396، شرکت صنایع تولیدی کروز با یاری خداوند متعال، یکبار دیگر در فهرست 100 شرکت برتر ایران قرار گرفته و با 12 پله صعود، جایگاه 50 آن مرکز رتبه بندی را به خود اختصاص داده است.این موفقیت بزرگ را به کلیه اعضای خانواده کروز تبریک می گوییم. امیدواریم بتوانیم با همکاری یکدیگر و تلاش بیشتر، روند رو به رشد شرکت را حفظ نموده و در مسیر تعالی و تحقق اهداف سازما ... (بیشتر)

با امضای قرارداد میان کروز و کانتیننتال ، یکی از بزرگ‌ترین قطعه سازان جهان برای سرمایه‌گذاری به ایران آمد

شرکت صنایع تولیدی کروز و کانتیننتال آلمان، پس از سال‌ها همکاری در زمینه تولید قطعات و به دنبال توسعه فعالیت‌های خود در بازار ایران، قرارداد تأسیس جوینت ونچر مشترک را به امضا رساندند.شرکت کانتیننتال آلمان نامی شناخته شده در صنعت قطعه‌سازی است و هم‌اکنون با دارا بودن طیف وسیعی از خطوط تولیدی، در جایگاه سومین قطعه ساز جهان جای دارد. این شرکت مدت‌ها است در زمینه تولید قطعات خودرو با شرکت کروز همکاری م ... (بیشتر)

قرارداد سرمایه گذاری مشترک شرکت سیستمهای پیشرفته اگزوز فورشیا کروز منعقد گردید

قرارداد سرمایه گذاری مشترک "شرکت سیستمهای پیشرفته اگزوز فورشیا کروز" برای تولید سیستمهای کنترل آلایندگی در پاریس میان شرکت فورشیا و شرکت ماد (شرکت سرمایه گذاری مشترک کروز و اورند) منعقد شد.این قرارداد جدید در حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس، مدیر عامل شرکت فورشیا، قائم مقام تکنولوژی های کنترل آلایندگی فورشیا و مدیریت ارشد شرکتهای کروز و اورند امضا گردید. شرکت سرمایه گذاری مشترک FCAES با مشا ... (بیشتر)

بازدید معاون اول رئیس جمهور از شرکت صنایع تولیدی کروز

آقای دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، به همراه هیأت همراه خود از شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد. در این بازدید آقای محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ایشان را همراهی کردند. بازدید معاون اول رییس جمهور از این شرکت در راستای برنامه ریزی دولت برای حمایت از بخش تولید و رفع مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفته است. ... (بیشتر)