اخبار

اعضای شورای سیاست‌گذاری نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت و پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کردند.

در ابتدای این جلسه نادر سخا مدیرعامل شرکت کروز به معرفی ظرفیت‌ها، خدمات و محصولات شرکت پرداخت و پس از آن نیز اعضا شورای سیاست گذاری هفته روابط عمومی نظرات خود را اعلام کردند.

امیرعباس تقی‌پور، برگزارکننده نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت و پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک در این جلسه گزارشی از کنفرانس‌های برگزار شده در سال‌های پیشین ارایه کرد و از برگزاری رویدادها در سال 99 و پس از ماه مبارک رمضان خبر داد.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی ضمن قدردانی از دعوت شرکت کروز و میزبانی از اعضا شورای سیاست گذاری برای برگزاری نخستین جلسه هفته روابط عمومی، در خصوص اهمیت روابط عمومی در سازمانها، فعالیت‌های این شورا و اقدامات هفته روابط‌عمومی نکاتی را بیان کرد.

همچنین سخا در آخر پس از شنیدن صحبتهای اعضا شورا، در خصوص تایید نظر حاضرین نقش روابط عمومی در سازمان ها را پر اهمیت دانست و ضمن عملکرد حوزه ارتباطات، از شروع فعالیتهای شرکت کروز در سال 1361 و دغدغه‌ها و مسائل موجود برای تولیدکنندگان توضیح داد.

در ادامه این جلسه اعضای شورای سیاست‌گذاری نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت و پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، از کارخانه سایت دو این شرکت به طور کامل بازدید کردند و از نزدیک با محصولات تولیدی این بنگاه اقتصادی آشنا شدند.